Collection: Aleppo soaps
-
Regular price 9,99 €200 g ( 49,95 € / kg )
-
Regular price 6,99 €100 g ( 69,9 € / kg )
-
Regular price 9,98 €0.5 l ( 19,96 € / L )
-
Regular price 9,98 €0.5 l ( 19,96 € / L )
-
Regular price 9,98 €0.5 l ( 19,96 € / L )
-
Regular price 12,98 €0.5 l ( 25,96 € / L )